Hakkımızda

DATAMAC
Bilişim ve Servis Hizmetleri Apple ürünleri sistem yazılımları ve donanım desteği, network hizmetleri, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Müşterilerimizin Bilişim teknolojileri ile ilgili; kuruluştan işletimine kadar geçen süreçte güvenilir bir yardımcısı, hem ihtiyaçlarını en güncel ürün ve hizmetlerle karşılanması hem de kendi işlerine olan verimliliklerini artırmalarını sağlıyoruz. Bunu kendi alanında öncü olan donanım ve yazılım üreticilerinin deneyim ve iş birliği ile gerçekleştirmekteyiz. Firmamız halen masaüstü yayıncılık, (basın, reklam, matbaa) ve eğitim sektöründe son derece etkin calışmalar yapmaktadır.

Amacımız; Türkiye’de bilişim ve iletişim ve baskı teknolojileri alanında güvenilir ve önder bir servis sağlayıcı firma olarak size çözüm sunmak.
İş Ortaklarımız en iyi şelikde temsil etmek, iyi bir koordinasyonla bunu Hizmet alanımıza en iyi şekilde yansıtarak yaymak. Sattığımız ürünlerin marka değerini yükseltmek ve portföyümüz güncelleyerek yükseltmek.

KURUMSAL FELSEFE
Müşterilerimizin aldığı ürünün maliyeti, hızı dayanıklılığı güvenilirliği kadar, satış sonrası alacağı hizmeti de göz önünde bulundurarak. Müşterilerin beklentileri ve taleplerini göz önünde bulundurarak, uygun çözümü müşteriye kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Müşteri Memnuyietini temel prensip olarak algılayarak, kaliteyi, titizliği ve hızı sorumluluklarımızın bilincinde olarak sunuyoruz.

Vizyonumuz
Bilişim sektöründe bilgisayar ve yan ürünlerinin kurumsal ve bireysel alanda satışını gerçekleştiren, satış sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bu ilkeyi benimseyeren bir firmayız.
Müşterilerimizin isteklerini her zaman ciddiye alan satış, servis ve satış sonrasında yaşanılan tüm sorunların üzerine giderek satış, servis ve buna bağlı birimler olmak üzere en kısa zamanda çözüm sunmak birinci vazifemizdir.
firmamızın faaliyet alanları içerisinde Macintosh ve Windows tabanlı bilgisayarların satışı, bakımı ve tamiri, proje bazında kurumsal çözüm, lisanslama ve lisanslama çözümleri, dış mekan ve iç mekan baskı , Apple satışı network ve alt yapı kurlumu gibi hizmetler yer almaktadır.